Cestovní agentura s affiliate programem

  • 212 248 988
  • info@fasttravel.cz

GoldenPass Express a Ženevské jezero ***

kufr

Termín:05.06. (Pá) - 08.06. (Po) 2020

změnit termín

Délka pobytu:4 dny, 2 noci

ID hotelu:895539

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 9 390 Kč

Poloha
„Zlatý“ GoldenPass Panoramic Express šplhá ze subtropického klimatu Ženevského jezera do alpinského prostředí Pays-d'Enhaut. Ale předtím navštívíte Ženevu, projedete se lodí po Ženevském jezeře a projdete pobřežní promenádu z Montreux k hradu Chillon. Závěrečnou lahůdkou jsou lázně Interlaken s vyhlídkou na trojici horských velikánů Eiger, Jungfrau a Mönch a historické město Luzern pod masivem Pilatus.
Počet dní
4denní zájezd s denním přejezdem
Poznámka
NÁŠ TIP PRO RODINNOU DOVOLENOU: Využijte slevu 400,-Kč/os. u dětí/dospělých do 25 let, která lze navíc kombinovat se slevou pro 3. a 4. osobu na pokoji ve výši 1.500,-Kč/os. Dítě/dospělý do 25 let ve 3lůžkovém nebo 4lůžkovém pokoji má tedy nárok na slevu 1.900,-Kč!!!
Cena zahrnuje
2 noci s polopenzí v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím a TV), vstup do relaxačního centra s bazénem v hotelu, cestu originál GoldenPass Expressem na trase Montreux-Zweisimmen, dopravu autobusem, průvodce, mapu Švýcarska s informacemi.
Cena nezahrnuje
komplexní pojištění.

25 CHF (loď a zubačka).
Program
Den 1
Odjezd ráno. Průjezd Německem k Bodamskému jezeru. Krátká zastávka v rakouském lázeňském městě Bregenz na břehu Bodamského jezera. Průjezd Švýcarskem až k Ženevskému jezeru. Odtud se autobus vyšplhá do Leysin na slunné terase. Ubytování v hotelu Central Residence&Spa, v ceně ubytování je vstup do relaxačního centra s bazénem, vířivkou, saunou a párou. Večeře (bohatý bufet dle vlastního výběru). Nocleh.
Den 2
Snídaně. Odjezd do Ženevy na břehu stejnojmenného jezera. Prohlídka „hlavního“ města frankofonního Švýcarska a sídla mnoha mezinárodních institucí. Ženeva je krásná nejen historickým centrem, ale i nádhernými promenádami podél jezera. Od velkých květinových hodin v Anglické zahradě je úchvatný pohled na vodotrysk na jezeře. Palác národů je po Versailles nejrozhlejší budovou v Evropě. Odjezd podél jezera do lázeňského Lutry s malebným jachetním přístavem. Lodní výlet po Ženevském jezeře až do Montreux, z lodi nádherné pohledy na oblast Lavaux s terasovými vinicemi patřící mezi světové dědictví UNESCO, v dálce se vypíná zasněžený hřeben Dents du Midi. Procházka po Montreux s luxusními hotely. Město bývalo místem častého pobytu skupiny Queen, proto na promenádě stojí socha Freddieho Mercuryho. Vycházka pobřežní promenádou lemovanou palmami z Montreux až k mohutnému vodnímu hradu Chillon.Návrat na ubytování. Večeře (bohatý bufet dle vlastního výběru). Nocleh.
Den 3
Snídaně. Sjezd ozubnicovou železnicí z Leysin do Aigle, při jízdě nádherný letecký pohled na hrad Aigle. Vycházka k hradu Aigle obklopenému vinicemi. Odjezd do luxusního Montreux u Ženevského jezera. Z Montreux populárním „zlatým“ vlakem GoldenPass Panoramic až do Zweisimmen. Vlak s panoramatickými vagony šplhá ze subtropického klimatu Ženevského jezera, cestou se otvírají neustále nové pohledy na jezero a městečka mezi vinicemi. Po projetí tunelu u Jamanu se rázem ocitne ze subtropického klimatu v alpinském prostředí Pays-d'Enhaut. Současně opouští frankofonní Švýcarsko a ocitá se v německy mluvícím. Za okny se střídají malebná horská panoramata a rázovité horské vesničky s dominantními kostelíky. Z Zweisimmen autobusem údolím Simmental k Thunskému jezeru a dále do Interlaken ležícím mezi Thunským a Brienzským jezerem. Při prohlídce mondénních lázní upoutají luxusní hotely a hlavně vyhlídka na trojici horských velikánů Eiger, Jungfrau a Mönch. Odjezd podél Brienzského jezera a průsmykem Brünig do Luzernu. Prohlídka Luzernu pod mohutným masivem Pilatu na břehu jezera Vierwaldstättersee. Historické centrum na břehu jezera je mimořádně malebné, ale známé jsou hlavně dřevěné kryté mosty s malovanými obrazy, které vedou přes řeku Reuss. Odjezd do ČR.
Den 4
Návrat ráno.

Podobné zájezdy

GoldenPass Express a Ženevské jezero ***

destinace: Švýcarsko, Poznávací zájezdy - Švýcarsko, Švýcarsko

termín:05.06. (Pá) - 08.06. (Po) 2020 (4 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Polopenze

GoldenPass Express a Ženevské jezero
Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
9 390 Kč0 Kč
Příplatky
Základní cena dítě do 16 let na lůžku8 990 Kč0 Kč
Základní cena dítě do 16 let jako 3. osoba na přistýlce7 490 Kč0 Kč
Základní cena dítě do 16 let jako 4. osoba na přistýlce7 490 Kč0 Kč
Příplatek - odjezdové místo N2-N8400 Kč0 Kč
Příplatek připojištění na storno GA3 (pojistné plnění 40 000 Kč)300 Kč0 Kč
Příplatek komplexní pojištění GAK (plnění storna do 10000 Kč)120 Kč0 Kč
Příplatek - odjezdové místo N10 Kč0 Kč
  
Celkem (CZK)0 Kč
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Počet osob:
Věk osob:
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka *:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Inex-cestovní kancelář s.r.o. IČO: 26392763
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...