Cestovní agentura s affiliate programem

  • 212 248 988
  • info@fasttravel.cz

Postup při koupi zájezdu

 

 

Vybrat si dovolenou nemusí znamenat stres z hledání, porovnávání a vybírání z množství nabídek a katalogů v různých cestovních kancelářích. Toto vše Vám chceme usnadnit a ušetřit tak Váš čas a rozhodování. Na portálu www.FastTravel.cz najdete stovky výhodných nabídek aktualizovaných online, za konečné ceny, bez skrytých a neočekávaných poplatků.
Můžete si svou dovolenou vybírat a zaplatit z pohodlí domova nebo kdekoliv, kde je to pro Vás pohodlné a příjemné. Dovolte, abychom Vám představili tento velmi jednoduchý a pohodlný postup.

 

 

 

     VÝBĚR ZÁJEZDU

Nabídku můžete vyhledat prostřednictvím hlavního vyhledávacího okna, položek v hlavním menu, bannerů na úvodní stránce nebo z online nabídky zájezdů a pobytů, které jsou v sekci Top destinace, Super Last Minute a jiné. Na našich stránkách naleznete zájezdy od mnoha pojištěných a prověřených cestovních kanceláří.

Na začátek vyhledávání doporučujeme určit volnější kritéria, protože zejména v období LAST MINUTE může být nabídka zájezdů již omezená, příp. nemusí být v nabídce zájezd, který by množství stanovených kritérií splňoval. Kromě správného vyhledání země, hotelu a délky pobytu doporučujeme věnovat zvýšenou pozornost odletovému místu. Nabídky vyhledávejte podle počtu osob, preferovaných služeb či jiných.

Portál po zadání kritérií nabídne dostupné zajezdy/pobyty. Nabídku lze seřadit podle oblíbených, nebo podle ceny od nejnižší atd. Rozbalovacími volbami můžete přehled upravit, měnit pořadí zobrazených nabídek. Kliknutím na vybranou nabídku se otevře karta hotelu s aktualizovanými informacemi. U každého hotelu ( v položce Detail zájezdu ) naleznete bližší popis hotelu a jeho služeb, fotogalerii, nabídku dalších termínů, mapu a případně i hodnocení.  Každá CK, se kterou spolupracujeme, prezentuje svůj produkt trochu odlišně od jiných. Cena, která se zobrazuje na kartě hotelu je ve většině případů cena pro dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji. Pro správnou kalkulaci vybraného zájezdu je doporučeno ( v položce Další termíny ) a u vybraného termínu klikat na červeně označenou položku ( další typy pokojů ) a vybrat si tu nejvhodnější kombinaci. Předběžnou cenu zobrazíte také po kliknutí na symbol kalkulačky.

Pokud Vám nabídka vyhovuje, pokračujte dále k osobním údajům objednavatele a cestujících. Uveďte správný počet dospělých osob, dětí a jejich věk. Je důležité, aby údaje byly zadány správně tak, jak jsou uvedeny v cestovních dokladech, protože se automaticky přenášejí do letenek a ubytovacích poukazů. Není možné je dodatečně bezplatně měnit. Nezapomeňte na správné a úplné kontakty. Neneseme odpovědnost za nesprávné a neúplné údaje. Při dálkových letech, v mimosezónních termínech, specifických destinacích atd., může být součástí letecké přepravy přestup, změna letadla nebo technické mezipřistání.

 

     REZERVACE ZÁJEZDU

Rezervace zájezdu je nezávazná až do podpisu cestovní smlouvy a nespočívá v ničem jiném, než že si na stránce konkrétního zájezdu vyberete požadovaný termín, v kolonce ceník si zvolíte požadované služby, vyznačíte počet osob, ověříte cenu a potom již kliknete na kolonku nezávazná rezervace, vyplníte požadované údaje a odešlete. Po odeslání nezávazné rezervace je na Váš email zasláno potvrzení o jejím přijetí. Tím jste provedli nezávaznou rezervaci zájezdu!

Náš systém odesílá emaily s potvrzením o přijetí rezervace automaticky a to během několika vteřin po odeslání rezervace. Pokud potvrzení nepřišlo, je možné, že jste zadali špatnou emailovou adresu, popř. špatné telefonní číslo.

     

     KOUPĚ ZÁJEZDU

Po odeslání nezávazné rezervace ověříme, zda je Vámi vybraný zájezd ještě volný a budeme Vás kontaktovat na Vámi uvedená telefonní čísla a email, kde s Vámi dohodneme způsob předání jednotlivých dokumentů. Po jejich přečtení a podepsání cestovní smlouvy nám ji zašlete zpět. V tomto okamžiku je pro Vás rezervace již závazná a odstoupení od ní se řídí storno podmínkami příslušné pořádající cestovní kanceláře. Platbu za zájezd provedete na náš bankovní účet. Upozorňujeme, že platba musí být připsána na náš účet nejpozději do data ukončení rezervace zájezdu, které Vám sdělíme. Pokud se tak nestane, může dojít k propadnutí rezervace. Po doručení cestovní smlouvy a platby se Vám ozveme a potvrdíme, že je Vaše objednávka v pořádku.  

     

     OBJEDNÁVKA DALŠÍCH SLUŽEB

Kromě zájezdu si můžete doobjednat cestovní pojištění v různém rozsahu. K odletům z Prahy, Brna a Ostravy Vám nabízíme možnost objednání zvýhodněného parkování na letišti. Podle Vašich požadavků Vám také můžeme rezervovat auto v lokální půjčovně za výhodnou cenu, zajistit privátní transfer z letiště do hotelu v destinaci atd.

     

     ZÁLOHY A PLATBA OBJEDNÁVKY

Zálohy se řídí podmínkami stanovenými pořádající cestovní kanceláří. Obecně platí, že pokud dojde k rezervaci zájezdu více než měsíc před jeho uskutečněním, platí se záloha ve výši 30-50% z celkové částky. Zbylá suma do plné ceny zájezdu se pak doplácí nejpozději měsíc před uskutečněním zájezdu. V případě objednávky zájezdů na poslední chvíli se zpravidla záloha neplatí, neboť je nutné rovnou uhradit cenu zájezdu v plné výši. Vybraný zájezd můžete uhradit různými způsoby:

Na výběr je:

platba prostřednictvím internetbankingu. Nejpohodlnější způsob. Stačí se přihlásit do internetbankingu vašeho účtu a zadat klasický platební příkaz v prospěch účtu naše společnosti, doplnit variabilní číslo ( rezervační číslo, které jste od nás obdrželi ), do poznámky pro větší jistotu napsat jméno objednavatele a potvrdit platbu.

- převodem / vkladem na náš účet u FIO banky.

- Připravuje se - platba prostřednictvím platební brány FIO banky.

- Připravuje se - platba debitní či kreditní karty (VISA, VISA ELECTRON, MASTERCARD, MAESTRO), platba probíhá v prostředí Vaší banky, nepřicházíme do kontaktu s údaji z Vaší platební karty. Nutno zadávat do poznámky variabilní symbol - rezervační číslo.

Zájezd nebo službu nelze uhradit před potvrzením z naše strany, protože nevíme, zda je Vámi vybraný zájezd ještě k dispozici. Tuto informaci musíme nejdříve ověřit a o výsledku Vás budeme informovat. Každá cestovní kancelář používá svůj rezervační systém, prostřednictvím kterého si ověřujeme dostupnost jednotlivých zájezdů. Snažíme se Vaši rezervaci zpracovat v co nejkratší době, obvykle maximálně do jedné hodiny. V některém období, kdy je o dovolené opravdu velký zájem, se může stát, že Vaši rezervaci budeme zpracovávat o něco déle. Přednostně vyřizujeme rezervace zájezdů na poslední chvíli, rezervace s dřívějšími odjezdy, apod. Vaší rezervaci se ale budeme věnovat jak nejdříve to bude možné.    

     

     POTVRZENÍ A DOKONČENÍ REZERVACE

Po obdržení Vámi podepsané smlouvy o zájezdu, úhrady a potvrzení o akceptaci smlouvy od pořadatele zájezdu Vás budeme informovat o závazném potvrzení objednávky prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky. Takto potvrzená rezervace se řídí Všeobecnými obchodními podmínkami pořadatele.

     

     DOKLADY A POKYNY K CESTĚ

KOMPLEXNÍ CESTOVNÍ ODBAVENÍ:  Týden před odletem, na základě kontroly došlých plateb zasílá cestovní kancelář na e-mailovou adresu klienta a v kopii na obchodního zástupce „Komplexní cestovní odbavení“, kde jsou uvedeny údaje k odletu, letenka a voucher, popřípadě komplexní cestovní pojištění, pokud je obsaženo v konkrétním zájezdu. Pokud zákazník ve smlouvě o zájezdu neuvede svou e-mailovou adresu, je komplexní cestovní odbavení zasíláno automaticky pouze na e-mailovou adresu obchodního zástupce, který je povinen doručit toto komplexní cestovní odbavení svému zákazníkovi.  Komplexní cestovní odbavení je zasíláno pouze za plně uhrazené zájezdy, jejichž celková částka je připsána na účet CK.

 

Doufáme, že Vaši rezervaci se Vám podařilo úspěšně ukončit. V případě dalších dotazů nás kontaktujte mailem na info@fasttravel.cz nebo telefonicky na číslo 212 248 988

 

Vytvářím objednávku...