Cestovní agentura s affiliate programem

  • 212 248 988
  • info@fasttravel.cz

Cestovní pojištění

 

Pokud již máte vybranou svoji dovolenou nebo zájezd, doporučujeme dokoupit si balík cestovního pojištění v zahraničí. I přesto, že většina z vás je již možná držitelem kartiček Evropského průkazu zdravotního pojištění vydaného domácí zdravotní pojišťovnou víme, že toto pojištění nekryje dostatečně nepříjemné a nepředvídané situace, které mohou nastat během vaší dovolené nebo zájezdu.

Cestovní pojištění je především "pojištěním léčebných výloh v zahraničí", spojených s ambulantním ošetřením, hospitalizací či převozem zpět do vlasti.

Dále je při cestě do zahraničí důležité myslet na "pojištění zavazadel", které pojišťuje situace jako krádež, ztráta, zničení zavazadel, ztrátu dokladů a pomoc při jejich znovu vybavení.

V neposlední řadě je v mnoha případech výhodné "pojištění Storna zájezdu" pro případ, že byste kvůli náhlé nemoci nebo nepředvídaným událostem v rodině nemohli nastoupit na svou dovolenou nebo zájezd a využít již zaplacené služby. Každá pojišťovna má své pojistné podmínky a rádi Vám pomůžeme při výběru správného pojištění a samozřejmě Vám vypočítáme výšku pojištění, která závisí na konkrétním typu objednaných služeb a od délky a hodnoty objednaného zájezdu.
 
Aktuálně Vám nabízíme možnost uzavřít v naší cestovní agentuře FAST TRAVEL cestovní pojištění pojišťovny UNIQA za nejvýhodnějších podmínek.
Pozn.: Některé cestovní kanceláře mají cestovní pojištění zahrnuto do ceny zájezdu, ne však všechny.
 
Podívejte se na nabídku pojištovny UNIQA a v případě nějakých dotazů neváhejte se na nás obrátit.
- Klikněte na logo níže -
 
 
 
 
Vytvářím objednávku...